V Rýmařově se konalo na ZŠ Jelínkova okresní kolo sportovní soutěže Odznak vítězů olympijského víceboje.. Letošní ročník byl asi nejsilnější co se týče počtu závodníků. Zúčastnilo se zde 12 škol z celého okresu. Naši školu reprezentovalo 11 žáků. Soutěžilo se v pěti disciplínách : troskok z místa, hod medicinbalem dozadu, skoky přes švihadlo, kliky a volitelná běh na 1 km nebo dribling.

Vynikajícího výkonu dosáhl talentovaný atlet Michal Novák z 5. A, který skončil na krásném 2. místě a postupuje do krajského kola, které se bude konat 8. 6. v Havířově.

Ostatní žáci se umístili : Marek Zdráhal 6. A – 12.místo, Anna Jedličková 6. A – 5. místo, Kristýna Mohslerová 5. A – 14. místo, Michal Kováč 5. A – 6. místo, Patrik Bambásek 5. A – 11. místo, Barbora Trefilová 4. A – 6. místo, Ondřej Sobotka 4. A – 6. místo, Mika Andreas 4. A – 4. místo, Daniela Hlaváčová 3. B – 5. místo a Leoš Ludvík 3. B – 4. místo.

Zuzana Svobodová