Do you want your children to speak English?

KONVERZAČNÍ ANGLIČTINA PRO DĚTI

Od 6 – 10 let

Hravou formou, ale přesto intenzivně

Informace ke kroužku : Konverzační angličtina pro děti

Kroužek je zaměřen především na konverzaci, výuka bude probíhat v anglickém jazyce. Cílem je naučit děti rozumět a reagovat na situace, dokázat vyjádřit své potřeby, myšlenky, obohacení slovní zásoby a především odbourání stresu z mluvení. Vše bude probíhat hravou formou, konverzačními aktivitami. Děti si nemusí kupovat žádné knihy či pracovní sešity, veškeré materiály dostanou k dispozici. Psaní bude později a to v minimální formě. Jediná věc, kterou si děti budou nosit jsou pastelky nebo fixy.

Výuka začne 21.9 2016 ve 14.00 ve třídě AJ ve třetím patře. Po lekci je předám do družiny nebo rodičům.

Cena lektorného je 2000,- na celý školní rok. Platbu zasílejte prosím na číslo účtu: 195 521 489/0300 a do zprávy pro příjemce napište jméno Vašeho dítěte.

Těším se na práci s Vašimi dětmi a doufám, že budete spokojeni Vy i Vaše děti.

S jakýmikoli dotazy se na mě můžete obrátit na tel. čísle 775 362 623 nebo na mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Michaela Mikulková