Štafetový pohár

Ve středu 26. dubna se konal v Krnově na atletickém stadioně další ročník Štafetového poháru určený žákům 1. stupně. Naši školu reprezentovaly dvě osmičlenné štafety ve složení: mladší – Jaromír Žíla, Štěpán Brzobohatý, Ondřej Němec, Nikolas Dang, Anna Mikulková, Adriana Navrátilová, Alžběta Benková, Lucie Sýkorová, starší – Adrian Mika, Andreas Mika, Ondřej Sobotka, Pavel Hanák, Kristýna Musilová, Agáta Zatloukalová, Barbora Trefilová a Daniela Hlaváčová. Bohužel počasí bylo velmi nepříznivé a po celou dobu soutěže hustě pršelo. To ale naše mladé sportovce neodradilo, aby podali výborný výkon. Mladší i starší žáci obsadili 3. místo ve štafetě 8 krát 100m a 3. místo ve smíšené štafetě 8 krát 200 metrů. Odnesli si věcné ceny, medaile a krásný pohár. Všem patří velká gratulace!

Zuzana Svobodová