V pátek 5.5. se konal v Rýmařově na atletickém stadioně další ročník okresního pětiboje OVOV. Za chladného a deštivého počasí se zde sešly stovky závodníků celkem z 11 škol. Žáci soutěžili v těchto disciplínách: kliky 2 min., hod vzad medicinbalem, skoky přes švihadlo 2 min., trojskok snožmo a volitelná disciplína běh na 1000m nebo dribling 2 min. Naši školu zastupovalo celkem 12 žáků : 3. A – Nela Světničková, Lucie Sýkorová, 4.B -  Karolína Bandryová, Daniela Hlaváčová, 5.A – Adrian Mika, Andreas Mika, Ondřej Sobotka, Kristýna Musilová, 6.A – Lucie Rajsová, 6.B – Michal Kováč, Jindřich Hudec, 8.A – Nikola Mikulka. Všichni se snažili podat co nejlepší výkony. Nakonec z naší výpravy získal nádherné 1. místo talentovaný sportovec Nikola Mikulka, který postupuje do krajského kola, které se bude konat 7. června v Havířově. Všichni mu držíme palce!

Zuzana Svobodová