Na poslední školní den před jarními prázdninami se děti moc těšily. Odpoledne po obědě se všichni převlékli do pyžamek a mohl začít dlouho připravovaný pyžamový bál, na který jsme pozvali také naše malé kamarády ze školky. V aule už čekali žáci ze školního parlamentu, kteří

se moc snažili a nachystali nám na bál krásný program. Na několika stanovištích děti plnily různé úkoly, za které potom dostaly sladkou odměnu. Nechyběla ani krátká diskotéka, různé tanečky v kroužku i některé nové, které jsme se společně naučili. Na závěr byla vyhlášena nejkrásnější pyžamka a potom jsme se rozešli na krátké občerstvení, které nám upekla paní vedoucí školní jídelny. Děkujeme za upečené muffiny i zábavný program.

Těšíme se na další společné akce.

Jana Rumlová,vychovatelka