V termínu od 17.9 do 21.9. 2018 proběhly v Železné již tradičně adaptační kurzy našich šesťáků. Žáci z 6.A a 6.B zažili nezapomenutelné tři dny plné her, poznávání se a zvykání si na školní zvyklosti druhého stupně ZŠ. Za hladký průběh velké díky všem zúčastněným pedagogům, lektorům SVČ Bruntál, třídní učitelům a hlavně samotným dětem, které mají velkou šanci na skvělý kolektiv.

Držíme palce.

Tato akce byla finančně podpořena městem Bruntál – děkujeme!

V termínu 1.10. až 3.10. 2018 proběhl ve Karlově pod Pradědem na naší škole již tradiční a ve městě ojedinělý adaptační kurz našich prvňáků. 30 žáčků z 1.A a 1.B zažilo nádherné tři dny plné her, poznávání se a zvykání si na školní povinnosti. Za hladký průběh velké díky všem zúčastněným pedagogům, lektorce Janě Frankové, třídním učitelkám a asistentům a hlavně samotným dětem, které akci zvládly skvěle.
Tato akce proběhla i díky podpoře Spolku rodičů a přátel Petrina, který díky své grantové politice podporuje mimoškolní aktivity naší školy - akce je poté dostupná pro široké spektrum dětí.