Soutěž Věnuj mobil nekončí, mobilní telefony můžete sbírat ještě do 15.3.2013!!!
Připomínám, že za každý mobilní telefon (funkční i poškozený) se nám do projektu Recyklohraní připíší 3 body a tři nejúspěšnější školy získají drobné dárkové předměty, ale především výlety pro své třídy:

1. místo – zážitkový víkendový pobyt v České republice pro jednu třídu (30  žáků)
2. místo – jednodenní zážitkový výlet pro jednu třídu (30 žáků)
3. místo – vstupenky na akci pro třídu (30 žáků)

Během měsíce ledna a února už se nám podařilo nasbírat celkem 209 mobilních telefonů.

Prosíme všechny rodiče, aby nám pomohli a pokud mají doma ještě mobil, který už nepotřebují nebo je rozbitý, dejte ho svým dětem do školy. Můžou vyhrát pěknou cenu, protože na naší škole vyhrávají 3 nejlepší žáci a ze zbývajících žáků, kteří přinesou aspoň jeden mobil se vylosuje jeden výherce speciální ceny.

Průběžné výsledky – Věnuj mobil na naší škole

1.místo -  Jiří Slívka (6.B)  –  56 mobilů