Odznak všestrannosti olympijských vítězů

V pátek 10.5. 2013 se uskutečnilo ve sportovním areálu na ulici 1. máje v Rýmařově okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Soutěžily mezi sebou družstva jednotlivých škol. Zároveň probíhala i soutěž jednotlivců. Na okresní kolo zavítala patronka soutěže Šárka Kašpárková, bývalá reprezentantka ČR v trojskoku.

Žáci Aneta Musilová (VIII.A) a Dalimil Chylík (VI.A) si vybojovali postup na krajské kolo, které se uskuteční 14. 6. 2013 v Opavě.

Ostatní žáci (B. Fišarová, M. Skopalová, R. Procházka, J. Hynek, M.Doležal,K. Chlubná, P. Tichý, D. Volek, M. Vrábel  a Plšek) podali rovněž dobrý a bojovný výkon.

Všem gratulujeme a v krajském kole přejeme hodně úspěchů, máme ještě před sebou tři týdny usilovného tréninku.

D. Hlobilová