Dne 6.11.2013 jsme se zúčastnili 1. ročníku florbalového turnaje Cihla CUP 2013, který pořádala ZŠ Bruntál, Cihelní 6. Turnaj byl určen pro žáky 6.-7. tříd.

Družstvo naší školy obsadilo ve skupině 1. místo, když postupně porazilo ZŠ Cihelní „A“ 4:1, ZŠ Cihelní „B“ 6:O a ZŠ Okružní 3:2.

Ve finálovém boji o celkové první místo jsme podlehli ZŠ Okružní 2:1 a celkově jsme obsadili 2.místo.

Nejlepší střelci našeho družstva: J.Tesař (7), O.Chylík (6), D.Rajs (1). Družstvo rovněž podržel svými úspěšnými zásahy brankář D. Chylík.

O tento úspěch se zasloužili tito žáci: Jiří Tesař, VI.A, Ondřej Chylík,VI.A, Michal Matúšů, VI.A, Dominik Rajs, VI.B, Roman Procházka, VII.A, Dalimil Chylík, VII.B a Jiří Slívka, VII.B.