Ve středu 18.12. 2013 se uskutečnila v naší tělocvičně tradiční předvánoční soutěž ve skoku vysokém Vánoční laťka. Akce je určena pro děti z 2. stupně ZŠ a letos se soutěže zúčastnilo ve čtyřech kategoriích rekordních 50 dětí. Za bouřlivého fandění a povzbuzování diváků z řad dětí a učitelů z celé školy byly k vidění velmi napínavé souboje a kvalitní výkony. Všem závodníkům vyjadřujeme uznání za bojovnost.

V kategorii mladších dívek zvítězila výkonem 120  cm Bára Koňaříková z 6.A před Karolínou Mohslerovou ze 7. A a Karolínou Kodrlovou z 6.A.

V kategorii mladších chlapců zvítězil výkonem 135 cm Roman Procházka ze 7.A před Janem Fialou ze 7.B a Richardem Urbaníkem ze 7.A.

V kategorii starších dívek zvítězila výkonem 130 cm Katka Chlubná z 9.A před Simonou Pavlicovou z 8.A a Bárou Juříkovou také z 8.A.

V kategorii starších chlapců zvítězil výkonem 145 cm Martin Vrábel před Marcelem Janáčkem a Davidem Volkem – všichni z 9.A.

Ještě jednou poděkování závodníkům, organizátorům i divákům za velmi vydařený ročník!

Mgr. Michal Dufek