V pátek 28. listopadu uspořádala základní škola na Okružní druhý ročník soutěže  Bruntálský slavík. Do soutěže se zapojily čtyři bruntálské základní školy. V pěti kategoriích zpívala zhruba padesátka dětských zpěváků. Naši školu reprezentovalo 12 žáků z prvního i druhého stupně : Anička Mikulková (1.B), Viktorek Janyška (1.A), Ondra Bosák (2.A), Kačenka Hluší (3.A), Lucka Rajsová 4.A, Verča Vojáčková (4.A), Adélka Hluší (6.A), Jůlinka  Jarošová (5.A), Oliwia Hadrys´(5.A), Karolína Kodrlová (7.A), Štěpánka Chrástková (7.A), Dalibor Šivák (7.B). Všichni zpívali krásně a zpěv mnohých našich žáků byl oceněn porotou velmi vysoce.

Anička získala ve své kategorii 1. místo, Karolína, Lucka a Jůlinka se umístily ve svých kategoriích na 2. místě a Štěpánka na místě 3.

Všem soutěžícím blahopřeji a děkuji za krásnou reprezentaci školy.

Mgr. Pavla Schneiderová