Vánoční svátky přinášejí nejen dárky a dobré cukroví, ale také radost, kterou se snažíme rozdávat. Proto jsme se již tradičně s téměř 50 žáky naší školy ( od 1. do 9. ročníku ) vydali 11.12.  potěšit babičky a dědečky do Domova Pohoda v Bruntále. Vánoční pásmo koled, písní a tanečků, které nacvičili se svými žáky naši pedagogičtí pracovníci Zuzana Svobodová, Zuzana Procházková, Eva Janyšková a Michal Dufek, sklidilo nejen potlesk, ale hlavně úsměv na tvářích zúčastněných.

Děkujeme všem z Domova Pohoda za překrásně strávené dopoledne, milé dárečky a odměny za náš program. Setkání bylo příjemné a plné emocí, čas Vánoc se opět víc přiblížil. Přejeme všem pohodové svátky a v novém roce hodně zdraví.

foto: Z. Svobodová, text: Z. Procházková