Milí žáci,

společnost OSRAM Bruntál se rozhodla finančními prostředky podpořit znovuotevření kroužku Robotiky pro žáky základních škol.

Do kroužku se mohou přihlásit pouze žáci pátých, šestých a sedmých tříd základní škol. Kroužky budou probíhat pravidelně vždy každé úterý od 14:30 do 16:00. Kroužky jsou bezplatné. V případě zájmu zasílejte přihlášky na Ing. Miroslavu Engelovi na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 8. listopadu 2015

Počet uchazečů je omezen kapacitou robotické laboratoře. Podrobnosti k organizaci kroužku Vám budou sděleny po zaslání přihlášky na výše uvedenou mailovou adresu.

Ing. Jan Meca
projektový manažer, učitel odborných předmětů, ICT koordinátor
Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace.
Kavalcova 814/1
792 01 Bruntál

tel: +420 555 559 736 (kancelář)

Vzor přihlášky:

jméno a příjmení žáka………………………………………….

jméno a příjmení rodiče ………………………………………….

mail rodiče………………………………………….

mobil rodiče………………………………………….