V úterý 26. ledna sportovali žáci prvních tříd společně s budoucími prvňáčky z MŠ Školní 2. Pro malé sportovce bylo v tělocvičně připraveno 9 stanovišť, na kterých si mohli vyzkoušet své sportovní dovednosti. Po zahájení se všichni sportovci, pod vedením žákyň z druhého stupně, odebrali na jednotlivá stanoviště. Tam už byli připraveni žáci V. A, aby jim názorně předváděli, jak mají cvičit. Mnozí předškoláci překvapili svou zručností při slalomu s hokejkou, obdivuhodně zvládali cvičení s obručí a poskoky s míčem. A nejen to, na všech stanovištích si vedli moc dobře. Za své výkony si odnesli malou medaili a sladkou odměnu.

Poděkování patří žákyním z druhého stupně a žákům z V.A za jejich velice pěkný přístup k nejmladším žákům a předškolákům.

Ludmila Závodná
tř. učitelka 1.A