6. 4. 2017 13:32

Za mimořádnou pedagogickou činnost, soustavnou nadstandardní práci, moderní vyučovací metody, osobnostní přístup k dětem a výraznou dlouholetou prezentaci školy na veřejnosti.

Paní učitelka za dobu svého působení předávala a předává své znalosti tisícům dětí. Je skutečným profesionálem ve svém oboru. Její aprobací je zeměpis a tělesná výchova. Je známá svým přátelským přístupem k žákům, pro které je stále velkou autoritou.

Mgr. Pachutová za dobu své kariéry pracovala 10 let na pozici zástupkyně ředitele školy, byla protidrogovou koordinátorkou a stále je dlouholetou předsedkyní předmětové komise zeměpisu. Řadu let organizovala okresní soutěže ve sportovní gymnastice, pravidelně se se svými žáky účastnila zeměpisných olympiád a soutěže Eurorebus, ve kterých prostřednictvím znalostí žáků reprezentovala své učitelské dovednosti. Byla garantem a realizátorem projektů „Zdravý životní styl“ a „Školní linka důvěry“.

Paní učitelka si dalším vzděláváním průběžně osvojuje nové poznatky z oboru a dokáže koncepčně plánovat vzdělávací proces a používat efektivní metody výuky. Díky dobré znalosti rodinného a sociálního zázemí rodin dětí, dokáže přizpůsobovat vzdělávání jejich individuálním potřebám a možnostem.

Fotogalerie školy >>>

Web města Bruntál - Bruntálský Amos 2017:

Video z udílení cen na portálu POLAR.cz:

29. 3. 2017 15:29

V úterý 21. března byla naše škola otevřena veřejnosti, abychom mohli ukázat naše krásné prostory a vybavení. Také si budoucí prvňáčci společně s rodiči pohráli v dílnách, které pro ně naši pedagogové pečlivě připravili.

Eva Janyšková

21. 1. 2017 18:45

Od 1. listopadu 2016 je naše škola zapojena do projektu „Cesta příběhů“, který je spolufinancován Evropskou unií v rámci operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Obsahem projektu je mimoškolní čtenářský klub pro žáky a žákyně druhého stupně s doprovodnými programy na podporu čtenářství.

V rámci projektu škola získá nové knížky do školní knihovny a další pomůcky.

Projekt potrvá do 31. října 2019.

Realizátorem projektu je Labyrint Brno, z.s., partnerem projektu je Celé Česko čte dětem o.p.s.