Po celý měsíc duben bude probíhat na naší škole materiální sbírka pro Nadační fond Šance onkoláčkům.

Pod tímto názvem najdete nadaci na FCB nebo na stránkách nfsanceonkolackum.cz.

Zde si můžete přečíst některé příběhy dětí, prohlédnout si fotky, které zachycují radost v jejich očičkách, když dostanou dárek.

Pokud cokoliv dětem věnujete, předejte prosím třídním učitelům nebo do družiny p. vychovatelce Rumlové.

Na přiloženém plakátku i na plakátcích v každé třídě je seznam věcí, kterými můžeme pomoct. Pokud si nebudete jisti, zajděte se za mnou zeptat.

O průběhu sbírky budete informováni na stránkách školy. Po ukončení bude vše předáno vedoucí nadačního fondu, která zdokumentuje vše i na FCB.

Cituji motto nadace:
Nečekáme miliony, naopak. Přesvědčili jsme se, že když milion lidí spojí své ruce a každý dá jen málo, je to ve výsledku víc než milion. Je to milion lidí, kteří dají sílu, lásku a hlavně podporu rodinám vážně nemocných dětí.

Děkuji Vám všem, kteří nezůstanete lhostejní.

Jana Rumlová