Find Your Way na Petrině (projektový den)

V úterý 17.5. 2016 proběhla na školním hřišti preventivní akce FIND YOUR WAY. Akce byla zaměřena na boj proti netolismu, virtuálním drogám a na podporu vhodně tráveného volného času dětí.

Za účasti úplně všech dětí naší školy a jejich učitelů jsme nejdříve mohli shlédnout exhibiční vystoupení jezdců na freestylovém biku a koloběžce a poslechnout si příspěvek moderátora o nebezpečí závislosti na PC a mobilních telefonech. Poté si všechny děti mohly vyzkoušet mnoho sportovních i naučných stanovišť, vyzkoušet svoje dovednosti v jízdě na kolech, koloběžkách, prožít muzikoterapeutické techniky nebo jen načerpat tipy na trávení svého volného času.

Všem pořadatelů patří velký dík a obdiv. Tuto akci máme slíbenou od pořadatelů i na příští rok a už teď se všichni těší.

Děkujeme zástupcům Europe Direct Bruntál, Open House Bruntál, SVČ Bruntál a JF Show Olomouc!

Článek a fotografie z akce na webových stránkách Europe Direct Bruntál >>>

Video TV Polar >>>