Vážení rodiče, zákonní zástupci,

při platbách stravného nebo družiny věnujte prosím následujícím pokynům, aby bylo možné platby snadněji identifikovat:

1. plátci pouze stravného - jako VS uveďte číslo, které Vám bylo přiděleno vedoucí školní jídelny a do poznámky pro příjemce uveďte příjmení a jméno, třídu,

2. plátci pouze družiny - jako VS uveďte 0 a do poznámky pro příjemce uveďte příjmení a jméno, třídu,

3. plátci stravného a zároveň družiny - pokud zasíláte platbu společnou (v jedné položce příkazu v bance) stravného i družiny, jako VS uveďte číslo, které Vám bylo přiděleno vedoucí školní jídelny a do poznámky pro příjemce uveďte příjmení a jméno, třídu a rovněž výši částky pro družinu.(příklad: zasílám 1000 Kč ... 800 Kč na stravné a 200 Kč družina... v bance zadám příkaz, kde do VS uvedu číslo strávníka, do částky 1000 Kč a do poznámky pro příjemce platby uvedu Hladový Tomáš, 1.A, stravné 800 Kč, družina 200 Kč)

Děkujeme za spolupráci:-)