Tradice je krásná a důležitá věc v našich životech. O Vánocích toto platí mnohonásobně a o naší škole také, protože jsme se i letos dočkali právě tradičních Vánoc na naší škole v podobě jarmarku.

V tomto roce jsme započali velmi milou novinku a to spolupráci s našimi petrinskými školkáčky. Ti se zapojili nejen kulturně, ale také si přichystali vlastní dílny a občerstvení. Byli velmi šikovní, děkujeme jim za roztomilé vstupy. Těšíme se a doufáme, že se se všemi dětmi setkáme u zápisu do naší školy.

Školní děti z Petrina odvedly také jako vždy perfektní práci, stejně tak kolegové. Nádherně vyzdobená škola, ve které znějí koledy, perfektně připravené díly, jedinečný kulturní program, spousta skvělých výrobků k prodeji, to vše harmonicky sladěno jako by ve vánočním balíčku s názvem Petrin.

Děkujeme všem za skvěle odvedenou práci a těšíme se na příští ročníky našeho jarmarku.

Organizátorky Eva Janyšková a Markéta Voksová