Informace k přijímacímu řízení ve školním roce 2012-2013
(dle zákona 472/2011)

1.  V prvním kole přijímacího řízení  podává zákonný zástupce 2 přihlášky - nutno odevzdat řediteli střední školy nejpozději do 15.3.2013. Výstupní hodnocení se nepřikládá. (zrušeno zákonem 472/2011)

2.  Žák obdrží zápisový lístek na této základní škole, a to nejpozději do 15.3.

3.  Do 3 pracovních dnů po termínu stanoveném pro přijímací zkoušky, ředitel ukončí  hodnocení uchazečů a zveřejní seznam přijatých a nepřijatých uchazečů. Zákonným zástupcům odešle pouze rozhodnutí o nepřijetí.

4.  Nejpozději do 10 dnů ode dne oznámení rozhodnutí o přijetí musí zákonný zástupce odevzdat na danou střední školu zápisový lístek (potvrdí tím, že nastoupí žák na školu). Zápisový lístek může uchazeč uplatnit jen jednou, neplatí to v případě, že žák chce uplatnit zápisový lístek na škole, kde byl přijat na odvolání.

5.  Jestliže se žák nedostane v 1.kole na žádnou školu, může ve 2.kole podat další přihlášky na školy, které nemají naplněný stav a druhé kolo vyhlašují-termín podání přihlášek bude včas sdělen.

Bližší informace Vám podá kariérová poradkyně Mgr.Zdeňka Malá tel.554 725 707, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Multimediální průvodce světem povolání Vás provede konkrétními profesními oblastmi (ukázky různých druhů pracovišť), pomůže vyhledat konkrétní školu a zjistit si detailní informace o každé z nich.

Více na : http://www.infoabsolvent.cz/