V rámci projektu Dža dureder nabízíme na naší škole pomoc s přípravou a doučováním nejen romským žákům.
Projekt Dža dureder, v romštině Pokračuj, navazuje na stejnojmenné předchozí projekty, doučování studentů středních škol a příprava na přijímací zkoušky na VŠ nebo VOŠ, které se v praxi velmi osvědčily.

Zapojili jsme se do projektu EU peníze školám Chytrá škola - modernizace výuky CZ.1.07/1.4.00/21.3816, ze kterého jsme získali dotaci.

Byly vytvořeny digitální vzdělávací materiály, které jsou uloženy v archivu školy.

Zájemci o jejich zpřístupnění se mohou spojit se zástupkyní ředitelky školy s tím, že jim bude obsah zpřístupněn.

Mgr. Olga Tonnerová

– cílem projektu je rozvoj technického vzdělávání na základních školách formou vytváření žákovských výrobků, rozvoj dovedností a zkušeností učitelů pro zlepšování technických dovedností žáků, podpora rozvoje individuálních ústních komunikačních dovedností učitelů a žáků v oblasti anglického a německého jazyka formou řízené, kombinované a individualizované výuky (blended learning) na základě posloupnosti jednotlivých fází osvojování cizího jazyka, tj. poslech – mluvení – čtení - psaní.