Konečně jsme vyrazili na dlouho očekávaný výlet do Dinoparku, který byl už jednou zrušen, protože nám nepřálo počasí a neočekávaně nasněžilo.

Čekal na nás objednaný autobus, cesta byla docela dlouhá, ale byla zpestřená vyprávěním do mikrofonu o dinosaurech. Za dvě hodinky jsme byli v Orlové a hned po zakoupení vstupenek v pravěku.

Nejdříve děti shlédly krátkou pohádku v 3D a potom následovala prohlídka velkého areálu s různými dinosaury, tyranosaury a jinými pravěkými zvířaty. Z některých šel i docela strach, to když se z nenadání začaly pohybovat nebo vydávat různé zvuky.

S radostí jsme se svezli v Dinovláčku, ze kterého jsme viděli mimo jiné i sopku, ze které stoupal dým.

Na závěr se děti vyřádily na hřišti, nejvíce je zaujala lanová dráha. Po zakoupení suvenýrů v Dinoshopu už náš autobus zamířil směr Bruntál.

Jana Rumlová, vychovatelka