Na dlouho připravovanou návštěvu se naše děti ze školní družiny moc těšily. Chráněné bydlení Sagapo jsme už jednou navštívili v létě, kdy bylo nádherné počasí. Tentokrát jsme zůstali v teple a sešli se ve společenské místnosti.

Všichni okolo velkého stolu začali tvořit roztomilé vázičky ze sklenic, které dozdobili různými provázky, kaštany, šípky a dřevěnými korálky. Do vázičky patří květiny, ty naše byly umotané růžičky ze suchého listí. Hezky jsme si při práci popovídali a děti byly nadšením bez sebe, když jim pan Toník, který zde bydlí, přivezl ukázat svého kamaráda-malého králíčka. Děkujeme za příjemné odpoledne obyvatelům i zaměstnancům Sagapa, děkujeme za pohoštění i krásný svícen, který jsme dostali jako dárek.

Také jsme nepřišli s prázdnou a paní vedoucí naší jídelny nám upekla výborný jablkový koláč, děkujeme.

Na shledanou už brzy, tentokrát na naší škole při vánočním posezení.

Jana Rumlová, Aurélie Balážová