Dne 23. 3. 2013 se tradičně konaly Velikonoce na zámku. Návštěvníci se mohli zapojit do různých dílen, ochutnat krajové speciality a zhlédnout vystoupení dětí a žáků bruntálských mateřských a základních škol. Žáci 1. stupně naší školy se také zúčastnili. Ti nejmenší z družiny p. vychovatelky Z. Svobodové si nacvičili kouzelný Tanec princezen. Děvčata se ve školní družině pečlivě připravovala: korunky, šatičky, střevíčky, to vše jim pomohly chystat jejich maminky. Také se v družině naučila několik velikonočních básniček. Zpěvem známých lidových písní je doprovázeli starší spolužáci. Všichni dohromady jsme se několikrát scházeli a nacvičovali. I když počasí bylo spíš zimní a mrazivé, vystoupení se nám moc povedlo a bylo odměněno zaslouženým potleskem. Součástí oslav bylo i vyhodnocení soutěže Bruntálská kraslice, kde děti získaly jedno z ocenění jako kolektivní práce a Alenka Remešová z 5. B získala také cenu ve své kategorii.

Mgr.Zuzana Procházková a Zuzana Svobodová

Fotogalerie >>>