V sobotu 16.11.si udělaly děti s paní vychovatelkou Rumlovou výlet do interaktivního muzea v Ostravě Vítkovicích. Po cestě vlakem jsme přestoupili na tramvaj a za chvíli jsme se  ocitli v bývalém areálu vítkovických železáren, kde nám to připadalo jako v hororu. Z celé výstavy jsme byli všichni nadšeni, nejvíce se klukům líbily simulátory starých typů vozidel, vyzkoušeli jsme si, jak to vypadá v ponorce, nadšeni jsme byli z prvního automobilu na parní pohon, stali jsme se na chvíli výpravčími vlaku. Shodli jsme se, že výstava je tak zajímavá a je v ní tolik úkolů, že bychom tam strávili téměř celý den. Po drobných nákupech byl odjezd vlakem z Ostravy střed směr Bruntál. 

Chválím všechny moje děti za naprosto vzorné chování.
Děkuji mamince od Kristýny Mohslerové, která s námi jela. Další výlet si uděláme v zimě s hrami na sněhu.

Jana Rumlová