Jako každý rok jsme navštívili s dětmi naší družiny Stanici mladých přírodovědců. Tentokrát už ale na novém působišti, které se nachází v budově naší školy.Děti se na zvířátka moc těšily a nesly jim spoustu dobrot v podobě suchého pečiva, mrkve a jablíček. Nejdříve jsme navštívili oddělení, kde se nacházeli plazi, želvy a rybičky. Některé děti si zahrály na hrdiny a podrželi si v rukou i opravdového hada. Potom se všichni přesunuli do místnosti, kde sídlili savci.To bylo asi pro všechny nejzajímavější. Mohly zde vidět spoustu druhů králíků a jejich mláďata,morčata, křečky a jiné podobné živočichy. Paní Marcela dětem nakrájela jablka a mohlo se krmit! Na závěr byla vyhlášena výtvarná soutěž na téma „Malujeme zvířátka“, tak uvidíme jak se dětem jejich výtvory podaří.

Zuzana Svobodová