Ve čtvrtek 28. 1. 2016 proběhl v aule školy další ročník sportovní soutěže „Švihadlový král“, určený žákům 1.-5. ročníku. Mnozí se na tuto soutěž připravovali již několik týdnů dopředu, aby podali co nejlepší výkon. Cílem bylo naskákat co nejvíce skoků během časového limitu 1 min. Nakonec se na předních místech umístili: 1. třída dívky – 1. Liliana Ďurišová, 2. Aneta Holečková, 3. Eliška Kalašová, chlapci – 1. Šimon Fojtík, 2. Štěpán Brzobohatý. 2. třída dívky – 1. Alžběta Benková, 2. Kristýna Fojtíková, 3. Natálie Bojkovská, chlapci – 1. Vladimír Trdlica. 3. třída dívky – 1. Daniela Hlaváčová, chlapci – 1. Leoš Ludvík, 2. Ondřej Bosák 3. Jan Hradil. 4. třída dívky – 1. Adéla Sýkorová, chlapci – 1. Kristian Kováč (absolutní vítěz), 2. Adrian Mika, 3. Adrian Pištol. 5. třída dívky- 1.Valérie Teplíková, chlapci – 1. Michal Kováč. Nejlepší v jednotlivých kategoriích obdrželi diplomy a drobné ceny.

Zuzana Svobodová