Předposlední lednový týden patřil ve školním klubu pokusům. Vyzkoušeli jsme s dětmi několik zajímavých pokusů na pohyb, energii, látky apod. Bylo to moc zajímavé, poučné a hlavně zábavné.

V pondělí 27. 11. jsme s dětmi ze Školního klubu navštívili Středisko volného času, sídlící v naší škole.
Paní instruktorka Monika si pro děti připravila výrobu adventního věnce a vánočních ozdob.

S dětmi ze Školního klubu jsme se v minulém týdnu zapojili do soutěže s názvem FIT Dobrota 2017 (více info na www.fitkonto.cz). Účelem bylo vymyslet a vytvořit zdravý pokrm, včetně popisu a fotografií celého postupu.

Od začátku školního roku jsme s dětmi ze školního klubu opět začali využívat cvičnou kuchyňku, ve které s dětmi připravujeme nejrůznější dobroty. Děti vaření baví, samy dokáží vymyslet nejrůznější recepty a rády při přípravě dobrot pomáhají.

V pondělí 9. 10. jsme se s dětmi ze školní družiny a školního klubu vydali do Galerie v kapli, kde se konal již druhý ročník výstavy s promítáním, s názvem Malované zpívání. Byly zde vystaveny práce dětí ze ZUŠ Bruntál, doprovázené krátkým animovaným pásmem a lidovými písněmi.