V pondělí 30. dubna jsme se s dětmi pustili do přípravy čarodějnického menu. Upekli jsme si prsty zlých čarodějnic (ty hodné jsme ušetřili) a červený sliz, připravený z netopýrů. Moc jsme si na čarodějnických dobrůtkách pochutnali a nezapomněli jsme dát ochutnat i našim milým učitelkám.

V měsíci dubnu se naše školní družina zapojila do projektu Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání na Bruntálsku, nazvaného „Klokanice Majda“. V rámci tohoto projektu nám byly na celý měsíc zapůjčeny naučné, vzdělávací i jiné zábavné hry, které v naší družině nemáme a které jsme mohli využít k rozvoji vědomostí a schopností dětí.

Předposlední lednový týden patřil ve školním klubu pokusům. Vyzkoušeli jsme s dětmi několik zajímavých pokusů na pohyb, energii, látky apod. Bylo to moc zajímavé, poučné a hlavně zábavné.

V pondělí 27. 11. jsme s dětmi ze Školního klubu navštívili Středisko volného času, sídlící v naší škole.
Paní instruktorka Monika si pro děti připravila výrobu adventního věnce a vánočních ozdob.

S dětmi ze Školního klubu jsme se v minulém týdnu zapojili do soutěže s názvem FIT Dobrota 2017 (více info na www.fitkonto.cz). Účelem bylo vymyslet a vytvořit zdravý pokrm, včetně popisu a fotografií celého postupu.