V sobotu 18. 2. jsme se s dětmi ze školní družiny a školního klubu vydali na výlet do Ostravy, kde se konala Lego výstava, na kterou jsme se moc těšili. Vyjeli jsme ráno z vlakového nádraží, vybaveni velkou svačinou a dobrou náladou. Cesta do Ostravy nám rychle utekla, i díky hrám, které jsme sebou měli. Po příjezdu do Ostravy a dvou stanicích tramvají, jsme dorazili do Centra volného času, kde se výstava konala. Čekalo nás tady velké množství nejrůznějších staveb z lega (města, hrady, pohádkové říše) a další. Vše se nám moc líbilo, děti si zde mohly i zasoutěžit a koupit si nejrůznější lego sestavy, či panáčky.

Z výstavy jsme se zastavili u McDonalda, kde si děti daly zmrzlinu, nebo hamburgera a hranolky a dostaly tady i spoustu barevných balónků na cestu zpátky. Vydali jsme se tedy na nádraží, počkali na náš vlak a do Bruntálu jsme se vrátili v pořádku a plni dojmů. 

Lenka Michnová, vychovatelka

 

 

Fotogalerie >>>