Asi polovina spolužáků s paní učitelkou Z.Procházkovou a družina s paní vychovatelkou Z.Svobodovou, ti všichni spolu jeli v sobotu 31.5. autobusem do Leskovce. Přidali se k nám i zástupci z rodičů a prarodičů. Sluníčko se konečně ukázalo a tak se nám dobře vyjíždělo autobusem. Tam jsme nastoupili na loď Santa Maria. První půlhodinu jely děti s paní vychovatelkou a pak naše třída. Během plavby jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí, byl to velký zážitek. 

Pro ty, kteří čekali, si připravily pracovnice Infocentra z Leskovce sportovní program. Na hřišti jsme hráli Hon za barevnými papírky a různé hry s míči, pak se to prohodlo. Měli jsme štěstí, že zrovna také spouštěli loď na vodu, mohli jsme si ji prohlédnout po všech stranách. Také tam byla loď, ve které se dá celé léto bydlet. Hned u přístaviště byly stánky s různými dobrotami a hlavně nanuky. Byla to vydatná svačinka:-D!

Také jsme se vydali na turistický výlet kolem vody, mohli jsme pozorovat nádhernou přírodu, lodě a také rybáře.

Jen neradi jsme se loučili s Hartou a Leskovcem, ale autobus na nás nemohl čekat. Tento výlet jsme si velice všichni užili v příjemné kamarádské atmosféře a přivezli jsme si krásné vzpomínky.

za všechny účastníky zájezdu Áda Hluší a Jana Poláková, 5.A

 

Fotogalerie >>>