S příchodem jara si příroda napřed pospíšila, ale pak zase polevila, a tak nám na Velikonocích na zámku moc sluníčka nedopřála. Ne tak naše třída! Blížíme se do finále s plným nasazením a tady je výčet těch nejdůležitějších akcí z poslední doby:

Jen dva naši žáci – Lenka Procházková a Pepík Černý zamířili na přijímačky na Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál  a oba dva si vedli výborně, jsou přijati. Pepík dokonce obsadil nádherné 2.místo v pořadí všech uchazečů, podobně jako loni, kdy jsme měli žáka dokonce na místě 1. Blahopřejeme a hodně vytrvalosti v dalším studiu!

S dalším úspěchem jsme se již pochlubili – bylo to vítězství družstva naší třídy v nelehké konkurenci 10 týmů v soutěži Šikulové, kterou pořádalo SVČ. Pak také 1. a 3. místa v recitační a hned na to pěvecké soutěži, máme velké talenty.

Že máme rádi sport, to jsme ukázali v parku na běžeckých závodech, kde získala krásné 3.místo naše Anička Jedličková – a závodníků tam bylo nepočítaně. Také jsme si celá třída zasportovali a zastříleli na akci v naší tělocvičně, kterou pro nás připravila p.uč. z 2.stupně Mgr.S.Jurková a moc nás to bavilo

V současné době se připravujeme na dopravní soutěž a také turnaj ve vybíjené žáků 4.a5.tříd ze všech škol celého Bruntálu. Zde bychom chtěli také dosáhnout hodně vysoko, uvidíme, snad se nám to podaří, držte nám palce!

tř.uč. Mgr.Zuzana Procházková a celí 5.A