V pátek 5. prosince chodil na Petrině Mikuláš s čerty, a tak jsme se  v 1.B rozhodli strávit celý den netradičně.  Hned ráno místo prvňáčků seděli v lavicích roztomilí čertíci a čertice. Dokonce se objevil i jeden anděl. Zazvonilo a naše „Čertovská škola“ mohla začít. Všichni pilně pracovali, počítali pekelné příklady, vyplňovali čertovské pracovní listy. A za svou pečlivou práci byli odměněni. Mikuláš, čerti a andělé, kteří za námi do třídy přišli, přinesli totiž nejen spoustu sladkostí, ale také velký balík, ze kterého měly všechny děti obrovskou radost. Byl totiž plný nových písanek, sešitů a Slabikářů. Všechno jsme si společně rozdělili, prohlédli a už se těšíme, až budeme s těmito novými dárky od Mikuláše pracovat.

Mgr. Pavla Schneiderová, 1.B