Ve středu 13. května jsme se zúčastnili besedy u myslivců. Programem nás provázel pan myslivec, který nám ukazoval parohy zvířat a ochotně odpovídal na zvídavé dotazy. Dozvěděli jsme se také zajímavosti o životě v lese, péči o zvěř i o tom, jak se správně v přírodě chovat. Beseda byla pro nás velmi přínosná a zajímavá.
Třída 5.A