Dne 11.5.2016 byl český den proti rakovině a s ním také tradiční veřejná sbírka Ligy proti rakovině. A tak se i naše škola rozhodla zapojit do této sbírky a pomoci tak dobré věci. Vybraní žáci byli vysláni do ulic prodávat kvítky měsíčku lékařského a informovat tak širokou veřejnost o této nemoci. Ke každému kvítku byl darován také leták s informacemi, týkající se této nemoci a její prevence. Vybrané peníze pak poputují na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center. Ti kteří si nestihli zakoupit tento kvítek na podporu boje proti rakovině, mají možnost podpořit tuto sbírku na webu www.denprotirakovine.cz.

Děkujeme tedy nejen všem zúčastněným žákům, ale také těm, kteří tento kvítek zakoupili a vyjádřili tak podporu lidem postižených touto nemocí.

Magdaléna Donátková a Veronika Chlubná, žákyně 8.B

 

 

Dne 11.5.2016 se naše škola opět zapojila do charitativní sbírky nadace Liga proti rakovině.
Našim žákům se podařilo vybrat částku 7 546,- . Moc děkujeme zúčastněným a také všem, kteří přispěli.

Mgr. Michaela Mikulková 

 

 

Fotogalerie >>>