Děkuji všem rodičům a dětem.kteří se zapojili do materiální sbírky pro Nadační fond Šance onkoláčkům.

Vše od Vás bylo předáno p.V.Blumelové, člence správní rady. Zakladatelka této nadace p. Lenka Klasnová, kterou už delší čas obdivuji, byla minulý týden zvolena Ženou regionu, mohli jste jí také vidět 11.5. v pořadu Pošta pro tebe.

Zapojili se: Nikolas Dang, Radek Janeček, Matyáš Chrástek, Nela Světničková, Mirek Macek, Adam a Matěj Čapkovi, Vojta Pleva, Kristýna Fojtíková, Anička Mikulková, Barbora Butáková, Julie Hadryś, Martin Kroupa, David Válek, Šimon Foltýn, Veronika Pernicová, Bára Konaříková, Vendula Priorová, Simona Vacková, Radek Hradil, Jan Hradil, Anna Jedličková, Ondra Vičan, Nikola Žeravíková, Viktor Janyška, Alžběta Blažková, Kristýna Kodrlová, Tereza Kavanová, Lenka Kotlárová, Blanka Trněná, p. Štuková, p. Slivková, Šárka Bradová.

Ještě jednou děkuji, že jste nezůstali lhostejní:-)

Jana Rumlová