Ve dnech 3. – 5. 10 jsme společně třídy 1. A a 1. B absolvovaly adaptační pobyt na chatě Zátiší v Karlově. Pro děti zde byl připravený pestrý program v podobě her, soutěží a společných aktivit. Všechny tyto činnosti přispěly nejen k utužení kolektivů obou tříd, ale také k navázání a upevnění nových přátelství. Přestože se jednalo o žáky teprve prvních tříd, zvládli tento pobyt na výbornou. Všechny děti byly velmi samostatné a čas, který musely trávit bez rodičů, nesly velmi statečně.

Dle slov dětí se všem na adaptačním kurzu moc líbilo a už nyní se těší na další společný výlet.

Tato akce mohla proběhnout díky výrazné podpoře města Bruntál, které díky své grantové politice podporuje adaptační aktivity naší školy, výrazně se pak snižují náklady na akci pro rodiče a akce je poté dostupná pro široké spektrum dětí.

Mgr. Hybnarová Sára 

 

 Fotogalerie >>>

 Video >>>