Přeji Vám nádherný den,

rádi bychom Vám co nejsrdečněji poděkovali za pomoc při organizaci čtrnáctého ročníku celonárodních sbírkových dní Světlušky. Vřele děkujeme také všem Vašim dobrovolníkům, bez jejichž ochoty a nasazení by Nadační fond Českého rozhlasu nemohl pomáhat tolika nevidomým a těžce zrakově postiženým dětem i dospělým. Velmi si Vaší podpory vážíme. 

Chtěli bychom Vás také informovat, že celkový výtěžek sbírky Vám sdělíme v nejbližším možném termínu po jeho spočítání. Následně Vám pošleme certifikát s výtěžkem Vaší organizace, kterým jste přispěli do celonárodní sbírky.

Veškeré informace o Nadačním fondu Českého rozhlasu a projektu Světluška včetně přehledů, kde peníze přesně pomáhají, naleznete na našich internetových stránkách www.svetluska.net a na Facebooku. 

Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vašich dalších aktivitách. 

S přátelským pozdravem

Natálie Jeřábková
Koordinátorka sbírky
Světluška | Nadační fond Českého rozhlasu
Vinohradská 12 | 120 99  Praha 2
fax: 221 551 216 | tel.: 221 551 223
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | www.svetluska.net
DMS SVETLUSKA na číslo 87 777