Večer plný strašidel, strašidýlek, příšer i příšerek prožily děti z Petrina v úterý 1. listopadu. Ten večer pro ně, pro jejich rodiče, prarodiče, malé i velké kamarády připravili učitelé společně se členy školního žákovského parlamentu již tradiční lampionový průvod. Kolem páté hodiny večer se u Petrina sešlo více než tři sta dětí i dospělých a za chvíli do ulic Bruntálu vyrazil dlouhý průvod osvětlený krásnými lampiony. Poté, co prošel náměstím, zamířil si to přímo do parku.  V parku na všechny čekala spousta velkých strašidel, která si pro děti připravila různé úkoly. Za jejich splnění byli všichni odměněni svítícími náramky a sladkostmi.

I když se dětem nechtělo, nakonec museli všichni odejít domů. Děkujeme všem za pomoc při organizaci akce a těšíme se na setkání se strašidly příští rok. 

Mgr. Pavla Schneiderová, Mgr. Markéta Voksová

foto Lucie Ivánková