Zpíváme rádi, flétnový doprovod je samozřejmostí a jsme čím dál lepší. Také v letošním školním roce náš soubor ani trochu nezahálí. Čeká nás spousta akcí a spousta krásné práce. Za sebou máme již vystoupení pro prvňáčky v prvním školním dnu, zpívali jsme u příležitosti Festivalu sociálních služeb ve Společenském domě a na festivalu Kytka v divadle.

Velkým zážitkem pro nás a věříme, že i pro diváky, byl náš vlastní velký koncert Pro trička, který jsme uspořádali v aule školy pro veřejnost. Zazněly zde písně, které se nebojím nazvat „the best songs of Petrin“, protože jsme předvedli vlastně průřez našimi největšími hity. Zpívali jsme písně převzaté, ale především vlastní tvorbu. Výtěžek toho, co si děti vyzpívaly, utratíme za kroje, které nás budou zdobit v příštích letech.

Děkujeme všem za přízeň.

Mgr. Eva Janyšková