V pátek 15. 12. jsme se s dětmi ze školního klubu a školní družiny vydali na celodenní výlet do Olomouce, do velkého zábavního centra Krokodýlek. Vyrazili jsme brzy ráno vlakem a cesta nám rychle utekla i díky hrám, které jsme ve vlaku hráli.

Po příjezdu do Olomouce a krátkým přejezdem tramvají a autobusem jsme byli na místě. Přivítal nás obrovský prostor plný herních prvků a atrakcí, děti nevěděly, který dřív vyzkoušet. Pro děti zde k dispozici byla horolezecká stěna, lanové centrum, nafukovací krokodýl, strašidelná jeskyně, motorová dráha, velká prolézací kles se skluzavkami, skála, plavací lodičky, kolotoč, trampolíny, velká pirátská loď, dělová aréna, pinart a další.

Děti měly celý prostor k dispozici celé dopoledne, hrát si mohly i po obědě, než jsme se vydali zpátky na vlak domů. Užili jsme si zde moc a moc zábavy, legrace a dobrodružství a určitě se sem zase rádi někdy vrátíme.

Bc. Lenka Michnová, vychovatelka

 

Fotogalerie >>>