Už máme za sebou první čtyři měsíce společně strávené ve školních lavicích, rychle jsme si zvykli a našli spoustu nových kamarádů. Máme také mnoho společných zážitků, které na nás čekaly hned od prvních dnů. Byl to například třídenní podzimní pobyt prváčků v Karlově, na kterém se všem moc líbilo.

Přelouskali jsme hodně stránek v písankách, slabikáři, matematice a všech ostatních předmětech.
Nyní na závěr kalendářního roku jsme se vydali do kostela na prohlídku vyřezávaného betléma od mistra řezbáře F.Nedomlela. V zámku jsme si prohlédli výstavu staročeských Vánoc a vyzkoušeli si některé tradiční zvyky. Na dlouhé cestě k poznání máme za sebou první krůčky…budeme vám všichni držet palce, aby se dařilo tak dobře, jako doposud…
hodně štěstí a pohodových dnů v novém roce vám přejí všichni dospěláci školy a třídní učitelky Mgr.Šárka Bradová a Mgr.Zuzana Bártlová

 

Fotogalerie >>>