Ve čtvrtek 25.1. proběhl další ročník sportovní soutěže „Švihadlový král“ určený žákům 1.stupně. Všichni zúčastnění se na soutěž pečlivě připravovali a poctivě trénovali již několik týdnů předem. Dokonce i ti nejmenší z přípravné třídy. První tři z každé kategorii obdrželi diplomy, medaile a věcné ceny.

Mezi nejlepšími byli v jednotlivých kategoriích byli oceněni tito žáci: dívky 1. ročník a přípravná třída – 1. Lucie Waleczková (1.B), 2. Eliška Hadrys´(přípravka), 3. Vanessa Pompová(1.B), dívky 2. ročník – 1. Dominika Kovaříková(2.B), 2. Bára Byrtusová(2.A), 3. Martina Ďurišová(2. B), dívky 3. ročník – 1. Avvakumova Ksenja (3. A), 2. Eliška Kalašová (3. B), 3. Liliana Ďurišová (3. A), dívky 4. ročník – 1. Alžběta Benková (4. A), 2. Lucie Sýkorová (4. A), 3. Natálie Bojkovská (4. A), dívky 5. ročník – 1. Agáta Zatloukalová (5. A), 2. Jiřina Spáčilová (5. A), 3. Karolína Bandryová ( 5. B), chlapci 2. ročník – 1. Nikolas Dzurňák (2. A), chlapci 3. ročník – 1. Vojtěch Gybas (3. A) , 2. Pavel Sládeček (3. B), 3. Michael Veigl (3. B), chlapci 4. ročník – 1. David Procházka (4. B), 2. Samuel Hoško (4. B), 3. Josef Dubový (4. B), chlapci 5. ročník – 1. Ondřej Bosák (5. A) , 2. Jan Hradil (5. A), 3. Petr Zámečník (5. A).

Gratulujeme !!!

Zuzana Svobodová

 

Fotogalerie >>>