Již od začátku školního roku jsme se na něj s dětmi neskutečně těšili, poslední noci jsme nemohli ani dospat! Nakonec jsme se dočkali a 1. října jsme konečně vyrazili vstříc dobrodružstvím v Karlově. Hned v úvodu jsme si střihli 10kilometrovou túru, během níž, světe, div se, nikdo nebrečel a ani neskuhral. Tak statečné máme prvňáky.

Ubytování na chatě Zátiší bylo velmi útulné, teploučké a moc dobře nám tam vařili. Pestrý program pod vedením paní Frankové si prvňáčci (i my dospělí) velmi užili. Večer jsme všichni padali únavou a většina dětí si pro samé zážitky na rodiče ani nevzpomněla. Domů se děti vracely plné dojmů. Na diplomech, jež obdržely, si mohli rodiče spočítat ježečky, které jejich ratolesti během adapťáku vybojovaly. Díky společně stráveným dnům jsme si všichni bližší, tudíž adaptační kurz splnil očekávání.
Mgr. Eva Janyšková
Mgr. Barbora Šomodíková

 

Fotogalerie >>>