V úterý 26. 3. se konal v SVČ další ročník populární soutěže „Šikulové“ určené pro žáky 4. a 5. ročníků. Naší školu reprezentovaly dva pětičlenné týmy ve složení : 4.ročník – Štěpán Brzobohatý, Eleni Gaidadzi, Magdalena Krakovská, Jaromír Žíla a Aneta Holečková 5.ročník – Nela Světničková, Viktor Janyška, Nikolas Dang, Kristýna Fojtíková a Nikola Voksová.

Celkem se soutěže zúčastnilo rekordních 15 týmů ze všech bruntálských základních škol. Žáci měli plnit celkem deset soutěžních úkolů v co nejlepším čase. Výsledky byly velmi těsné. Naši čtvrťáci se umístili na 9. místě a hned za nimi skončili páťáci. Byla to velmi povedená a zábavná soutěž. Děkujeme všem zaměstnancům SVČ za perfektní organizaci.
Zuzana Svobodová