Ve středu 29. 5. se v aule naší školy konalo, ve spolupráci s MAS Hrubý Jeseník, meziškolní finále ve stolních hrách Dobble a Ubongo. Do finále byli vybráni nejlepší hráči ze školních družin ZŠ Petrin, ZŠ Okružní, ZŠ Razová a ZŠ Rudná p. Pradědem. Nejmladší prvňáčci soutěžili v Dobble, druháčci a třeťáčci také a děti ze 4. a 5. tříd pak soutěžili v Ubongu. Souboj byl napínavý,

nechyběly ani úsměvy radosti a slzičky zklamání. Všechny děti ale bojovaly statečně, byly moc šikovné a každá ze škol si odnesla nějaké to umístění a úspěch. MAS si pro děti přichystala odměny, medaile a diplomy a pro každého ze soutěžících i sladkou odměnu.

Dětem z naší školy se podařilo krásné umístění v každé kategorii:
4.-5. třída: 3. místo – Ksenija Avvakumova
2.-3. třída: 1. místo – Barunka Byrtusová
1. třída: 2. místo – Verunka Ludvíková

Moc blahopřejeme a děkujeme zmíněným školám za účast a MAS Hrubý Jeseník za organizaci a spolupráci.

Bc. Lenka Michnová
ved. vychovatelka