V pátek 31.5. 2019 proběhl v městském parku již 7. ročník branného závodu Aliante Petrin. Akce proběhla díky grantu města Bruntál a zúčastnily se všechny bruntálské základní školy a gymnázium. Za krásného počasí akci zahájil místostarosta města p. Martin Henč a poté se již rozběhl boj rekordních dvaceti zúčastněných smíšených štafet v přespolním běhu spolu s plněním branně – vědomostních úkolů na devíti stanovištích.


V kategorii mladších obsadili:
1. místo – ZŠ Okružní
2. místo – ZŠ Cihelní
3. místo – ZŠ Jesenická
Ve starší kategorii obsadili:
1. místo – Gymnázium Bruntál
2. místo – ZŠ Školní
3. místo – ZŠ Jesenická
Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.
O úspěch naší školy se zasloužili:
Veronika Králová, Gabriela Pavlisková, Michal Kováč a Michal Novák

Mgr. Michal Dufek
Mgr. Nikola Machů

 

 

Fotogalerie >>>