Žáci z prvních tříd zažili svůj první adaptační pobyt. Někteří byli poprvé přes noc bez rodičů, ale všichni to krásně a bez problémů zvládli.
V pondělí ráno jsme naložili velké batohy do autobusu a odjeli do Malé Morávky. V Morávce jsme vystoupili a krásnou procházkou jsme došli do Karlova na naši chatu.

Děti se vybalily a začal program, krásně připravený Mgr. Janou Frankovou. Hry venku, uvnitř, skvělé jídlo, počasí nám přálo, prostě všechno na jedničku. Každý večer padli dospělí i děti únavou do postele s očekáváním, co nového přinese nový den. Ve středu po obědě, když bylo sbaleno a vše připraveno k odjezdu, se málokomu chtělo domů. Takže další adaptační pobyt až za 5 let v 6. třídě a už teď se většina moc těší!

Mgr. Šárka Burzová