V pátek 13.9. se konalo krajské finále branně vědomostního závodu pod názvem Wolfram. Celá akce je organizována Armádou České republiky – Krajským velitelstvím Ostrava. Závod je pojmenován a inspirován největším parašutistickým výsadkem za 2. světové války. Akce se uskutečnila za krásného počasí v okolí přehrady Barnov ve Vojenském výcvikovém prostoru Libavá,

kde mezi sebou porovnalo síly 25 postupujících týmů z okresních kol. Na okruhu dlouhém 2 750 m absolvovali závodníci následující disciplíny: jízda zručnosti na raftu, army test, „vyhledej a znič“, zdravověda, silový trojboj, vědomostní test na téma Ostravská operace, střelba ze vzduchovky, silové testy s pneumatikou a topografie.
Děkujeme našemu týmu ve složení Viktorie Ferencová, Jindřich Hudec, Michal Kováč a Michal Novák za skvělou reprezentaci školy!

Mgr. Kateřina Stáňová

 

Fotogalerie >>>