Dne 13. listopadu 2019 se na ZŠ Okružní konala pěvecká soutěž ,,Bruntálský slavík‘‘. Naši školu zde reprezentovalo celkem 12 žáků: Radek Polášek (1.B), Adam Stáňa (2.B), Lukáš Herman (2.B), Karolína Bučková (3.A), Eva Janyšková (4.A), Dominika Kovaříková (4.B), Martina Ďurišová (4.B), Magdaléna Krakovská (5.A), Vojtěch Kolda (5.B), Alžběta Benková (6.A), Anna Mikulková (6.B) a Lucie Rajsová (9.A). Konkurence byla na velmi vysoké úrovni, ale i přes to všechno získali naši žáci hned 5 krásných ocenění.


Vítězové jednotlivých kategorií:
1. místo (kategorie 5. a 6. tříd) Vojtěch Kolda
2. místo (kategorie 1. a 2. tříd) Adam Stáňa
2. místo (kategorie ZUŠ) Eva Janyšková
3. místo (kategorie 5. a 6. tříd) Alžběta Benková
3. místo (kategorie 7., 8., a 9. tříd) Lucie Rajsová

Všem dětem děkujeme za vynikající reprezentaci školy a vítězům gratulujeme!

Kristýna Sekaninová