Ve středu 29.1. proběhl v aule školy další ročník oblíbené sportovní soutěže určené žákům 1.stupně „Švihadlový král“. Celkem se soutěže zúčastnilo 42 dětí. Všichni pečlivě trénovali, aby jejich výkony byly co nejlepší. Jejich hlavním přáním bylo obdržet zlatý pohár pro nejlepšího „skokana“ přes švihadlo. Nejlepší tři v každé kategorii byli: 1.ročník dívky: 1.Zlámalová Izabela, 2.Holubová Emílie, 3.Stopková Nela,

1.-2.ročník chlapci: 1.Avvakumov Dimitrij, 2.Chlubný Jakub, 3.Čonka Josef, 2.ročník dívky: 1.Ludvíková Veronika, 2.Šenková Adéla, 3.Pompová Patricie, 3,4,5, ročník chlapci: 1. Dzurňák Nikolas, 2. Gybas Vojtěch, 3. Hlaváč Samuel, 3. ročník dívky: 1. Waleczková Lucie, 2. Pompová Vanessa, 3. Štěpaníková Tereza, 4.-5. ročník dívky: 1. Avvakumova Ksenija, 2. Kovaříková Dominika, 3. Jarolímová Kristýna. Švihadlovým králem se stal s vynikajícím výkonem 174 skoků/min. – Dzurňák Nikolas ze 4.A a Ksenija Avvakumova (144 skoků/min.) z 5.A. Všem moc gratulujeme a těšíme se na další rok!
Zuzana Svobodová

 

Fotogalerie >>>